Svatební květiny - Často kladené otázky

Home

Často kladené otázky

V průběhu let se nás naši klienti ptali na mnoho věcí. Nicnémě, některé otázky se často opakují a proto jsme Vám zde připravili odpovědi na ty nejčastější. Víme však, že svatební květinová výzdoba může vyvolávat nespočet různých dotazů, ať je jedná o design, průběh spolupráce nebo třeba cenu. Pokud jste tedy odpověď na Vaši otázku nenašli napište nám a my Vám rádi pomůžeme.

Proč bychom měli využít služeb floristy?

Protože Vám zpracujeme celý koncept květinové výzdoby, která bude ladit, mít styl a provázet hosty po celou dobu Vaší svatby. Květinová výzdoba má na svatbě vytvořit jedinečnou a nezapomenutelnou atmosféru. Místo kde se Vaši hosté budou cítit uvolněně a v bezpečí. A vytvořit něco takového zabere spoustu času, práce a zkušeností. My Vám vše naplánujeme, připravíme, nainstalujeme. Celý proces pro Vás bude velmi příjemný a jednoduchý a Vy se tak můžete věnovat pro Vás příjemnějším věcem.

Kolik stojí svatební květinová výzdoba?

To záleží na Vašich představách, očekáváních a možnostech. Cena svatebních květin se pohybuje od 10 000 Kč za nejnutnější kytice a dekorace. Náš balíček ``Svatební květiny snů`` pak začíná na 55 000 Kč. Možnosti květinové výzdoby jsou však neomezené. Rádi Vám naplánujeme květinovou výzdobu, která bude co nejvíce odpovídat jak Vaším představám, tak Vašemu rozpočtu. Orientační cenové balíčky najdete v sekce ``Balíčky a služby``.

Co si sebou vzít na konzultaci?

Pokud jste se už někde inspirovali (našich stránkách, Pinterestu atd.) určitě je dobré vzít fotky toho, co se Vám líbí. Zároveň je nutné, abyste na konzultaci věděli, kde svatba bude a jaké svatební šaty budete mít. Bez znalostí těchto věcí nemůžeme začít plánovat. Květinová výzdoba má na svatbě vytvořit jedinečnou a nezapomenutelnou atmosféru. Místo kde se Vaši hosté budou cítit uvolněně a v bezpečí.

Proč si nedělat svatební květiny sama?

Protože je za tím daleko víc práce, než si nejspíš představujete. Květiny si nemůžete nachystat dopředu, jako ostatní svatební dekorace. Celý týden před svatbu tak strávíte přípravou Vašich svatebních květin a u toho zjistíte, že to vlastně vůbec není tak jednoduché jak to vypadá. Máme 5 let zkušeností s přípravou svatebních květin a každý rok se učíme nové a nové věci. Vážně chcete mít na všech fotkách olámané a špinavé nehty a držet kytici, která není úplně podle Vašich představ? Osobně si myslíme, že je lepší před svatbou řešit už jen drobné detaily, zajít si na kosmetiku a pedikůru a starosti nechat na někom jiném.

Co když vůbec nemám představu co chci a květinám nerozumím?

Tak to vůbec nevadí! Jsme tu od toho, abysme Vám se vším poradili. Zeptáme se Vás na místo svatby, Vaše šaty, zda je svatba laděná barevně nebo tématicky a postupně se dopracujeme k tomu, co se Vám bude líbit.

Jak dlouho před svatbou je třeba začít řešit svatební květiny?

Záleží na termínu Vaší svatby. Velmi populární jsou svatby v červnu a září. Tyto termíny bývají často plné už na podzim předcházejícího roku. Naopak zimní a jarní termíny jsou často volné a proto nás klidně kontatktujte i 14 dní před svatbou. Vždy se však může stát, že zrovna Váš termín máme jako zázrakem volný, i když se jedná o vytížený měsíc. Proto můžete dostupnost Vašeho termínu kdykoli poptat na hello@klarauhlirova.cz. Vždy také platí, že na první konzultaci už byste měli mít vybrané místo svatby, obřadu a svatební šaty, abychom mohli květinovou výzdobu plánovat na míru.

Proč se ještě před schůzkou ptáme na Váš rozpočet?

Abychom vám během schůzky mohli navrhnout ty nejlepší dekorace a řešení přímo na míru. Rozhodně se neptáme proto, abychom z Vás vytáhli co nejvíce peněz. Právě naopak, chceme Vám za Vaše peníze dát co možná nejvíc květin a dekorací a vytvořit Vám svatební květiny snů. Zároveň však nechceme plýtvat Vaším, ani naším časem a chceme Vás už během schůzky navigovat tím správným směrem. A to bez znalosti Vašeho odhadovaného rozpočtu prostě nemůžeme.