Květinová výzdoba akcí

 

 

Květinová výzdoba dokáže i obyčejné prostory proměnit k nepoznání. Nepodceňujte proto sílu a důležitost květin a svěřte květinovou výzdobu Vaší společenské akce do rukou profesionála. Každá má práce se vyznačuje originalitou, individuálním přístupem a důrazem na detail.

Každá spolupráce začíná osobní schůzkou, která je nezávazná a zdarma. Během této schůzky si detailně popovídáme o Vašich představách a očekáváních. Probereme vše, co by mohlo mít na květinovou výzdobu vliv. Ráda si s Vámi také projdu prostory, kde se akce bude konat, abychom zjistili, jaké možnosti květinové výzdoby dané místo nabízí a jaký styl květinové výzdoby se k místu hodí.

Květinová výzdoba

Květinová výzdoba interiérů i exteriérů, nic pro mě není problém. Mohu Vám vytvořit květinové dekorace stolů i židlí, slavobrány, květinové girlandy, rámy na zasedací pořádek a mnohé další. K výzdobě každé společenské akce přistupuji individuálně a vždy beru v potaz prostory, ve kterých se akce pořádá a Vaše představy a přání. Jen tak lze totiž dosáhnout perfektního výsledku.

 

 

Z naší schůzky odejdete s různými návrhy květinové výzdoby. Od nápadů už je pak jen krůček k realizaci. Pokud máte již teď jakýkoli dotaz a nebo si chcete sjednat schůzku, kontaktujte mne na telefonním čísle 777 855 966 nebo emailem na hello@klarauhlirova.cz. Společně docílíme toho, aby Vaše společenská akce byla nezapomenutelná.

Těším se na Vás