Květinová výzdoba stolů

Co Vám můžeme připravit

Květinová výzdoba svatební tabule má mnoho podob a odvíjí se hlavně od Vašich očekávání a částky, kteou chce do květinové výzdoby investovat. Rádi Vám namyslíme výzdobu tabule na míru, ať už se bude jednat o přirozeně vypadající květiny ve vázách, dekorace v nádherných dřevěných bedýnkách, zlatých číších nebo vysoké dekorace, které jsou vhodné předevěším na kulaté stoly. Skvělou volbou jsou také velmi populární květinové girlandy, táhnoucí se po celé délce stolu. Výborně vypadá, když se květinou, myrtovým věnečkem nebo třeba snítkou rozmarýnu ozdobí ubrousek a jmenovka. Ke všem dekoracím zapůjčujeme vázy a nádoby. Rádi Vám také zařídíme ladící běhouny, svíčky a svícny. Uvedené možnosti jsou jen malým zlomkem toho, co Vám může namyslet. Rádi se s Vámi sejdeme a připravím celý květinový koncept Vám na míru. Chceme aby Vaše květinová výzdoba byla nezapomenutelná jak pro Vás, tak pro Vaše hosty.

Fotogalerie

Styl květinové výzdoby

Květiny na svatební tabuli by vždy měly ladit se zbytkem květinové výzdoby. To znamená, že by měly být ve stejných barvách a stylu jako všechny osobní květiny a ideálně i výzdoba obřadu. Jen tak bude celá výzdoba působit uceleně a vytvoří atmosféru, ve které se Vaši hosté budou cítit příjemně a v bezpečí. Zároveň však květinová výzdoba musí ladit s prostory, ve kterých je umístěna. Musíme tak při plánování květinové výzdoby vzít v potaz architekturu místa, velikost sálu, typ osvětlení, množství denního světla, formálnost / neformálnost párty a počet hostů. Květinová výzdoba je provázaná se všemi dekorativními aspekty svatby jako jsou jmenovky, ubrousky a zasedací pořádek. Abychom mohli plánovat květinovou výzdobu přímo na míru, je potřeba mít před konzultací vybrané místo svatby a mít alespoň hrubou představu toho, v jakém duchu se Vaše svatba ponese. O zbytek už se postaráme my!

Galerie svatebních tabulí

``Květiny mají na svatbě vytvořit jedinečnou a nezapomenutelnou atmosféru. Místo, kde se Vaši hosté budou cítit uvolněně a v bezpečí. Bude nám potěšením pro Vás i pro Vaše hosty toto místo vytvořit.``

Floristika Klára Uhlířová - Svatební květiny