Květinové dekorace interiérů

 

Květinové dekorace jsou přirozenou součástí každého interiéru, ať už se jedná o firemní prostory, hotely, byty či rodinné domy. Správně zvolené dekorace prostor oživí a dotáhnout realizaci interiéru k dokonalosti. Nepodceňujte proto tento aspekt interiérových dekorací a svěřte své prostory do rukou profesionála. Vytvoření dekorací na míru, originalita, individuální přístup ke každému klientovi, důraz na detail a vysoká kvalita, to jsou hlavní charakterické vlastnosti každé mé práce.

Spolupráce se mnou vždy začíná konzultací, která je nezávazná a zdarma. Během této schůzky si detailně popovídáme o Vašich představách a očekáváních. Probereme vše, co by mohlo mít na květinovou výzdobu vliv. Projdeme si prostory, do kterých chcete květinovou výzdobu umístit, abychom zjistili, jaké možnosti květinové výzdoby dané místo nabízí a jaký styl květinové výzdoby se k místu hodí.

 

Typy květinových dekorací

Květinové dekorace interiérů mohou mít mnoho podob. Klientům vytvářím dekorace dlouhodobé ze sušených květin a přírodních materiálů, ale i dekorace z živých květin, jako jsou například květiny na recepcích hotelů. Může se také jednat o sezónní dekorace, např. Vánoce, Velikonoce, dekorace podle ročních období, ale i trvalé dekorace, které mohou být v interiéru po celý rok. Možností je mnoho a během naší schůzky vybereme ten správný typ i Vám.

Z naší schůzky odejdete s různými návrhy květinové výzdoby. Od nápadů už je pak jen krůček k realizaci. Pokud máte již teď jakýkoli dotaz a nebo si chcete sjednat schůzku, kontaktujte mne na telefonním čísle 777 855 966 nebo emailem na hello@klarauhlirova.cz. Společně doladíme Váš interiér k dokonalosti!

Těším se na Vás