Recenze

Yveta a Jakub 15. 7. 2017

Krása! Od podnosu na prstýnky, přes čelenky pro družičky, kytičky pro maminky až po moji svatební kytici. Kytice byla zcela jedinečná a stala se moji velkou ozdobou. Domluva s Klárkou byla pohodová, sama byla velmi kreativní a dobře mi poradila s celkovou výzdobou. Výsledek naší domluvy ale předčil veškerá očekávání. Vřele doporučuji!

 

Simona a Tadeáš 3. 6. 2017

“Moc děkuji Klárce za přenádherné květiny na naší svatbě, která se konala tento víkend. Udělala jste to přesně tak jak jsem si přála! Ne vlastně bylo to ještě krásnější! Ještě bych Vám chtěla poděkovat za celkovou vstřícnost a ochotu! Jste opravdu nejlepší!”

Markéta a Milan 3. 6. 2017

Květiny na naší svatbě byly nádherné. Od nevěstiny kytky přes stoly až po korsáže. Nic nebylo problém, ani dodělání květin na poslední chvíli, když si nevěsta vzpomněla  Jsem opravdu ráda, že jsme měli tu čest využít Klářiných schopností. Moc děkujeme!

Lucie a Rastislav 29. 4. 2017

Pokud chcete krásnou, vkusnou a jedinečnou květinovou výzdobu vašich akcí nebo svatby, tak určitě Klárku plně doporučuji. Je nejen velmi šikovná, milá a profesionální, ale vyjde ve všem vstříc a nic není problém. Svatbu jsme měli celou v bílém a květiny byly to jediné, co bylo na stolech barevné. Proto jsem chtěla, aby hrály všemi barvami, byly veselé a celou svatbu rozzářily, což se přesně stalo. Očekávání splněno na 200%, ještě jednou moc díky 🙂

Eva a Aleš 13. 5. 2017

“5 hvězdiček tady opravdu nestačí!
Mnohokrát děkujeme Klárce nejen za nádhernou květinovou výzdobu, ale hlavně za milý a individuální přístup, který je dnes opravdu nedocenitelný. Květinová výzdoba celé svatby tvořila nádherný celek, který mnohonásobně předčil všechna naše očekávání  Svatebním hostům se výzdoba dokonce líbila tak moc, že si ji druhý den rozebrali domů. Dostali jsme také skvělé tipy, jak kytky přechovávat při přepravě. A moje kytka vydržela stejně krásná a voňavá ještě 9 dní po obřadu! Ještě jednou moc děkujeme a doporučujeme

Vendula a Pavel 16.7.2016

“Slečna Klára je profesionálka na svém místě. Je vidět že své práci rozumí a dělá ji s citem a láskou. Naše výzdoba byla překrásná a předčila očekáváni moje, mého manžela i všech svatebních hostů. Slečna floristka přesně pochopila moji představu, když bylo třeba, poradila, pomohla mi přenést do reality můj sen o tom jak bych chtěla jako nevěsta vypadat. Vše k sobě krásně ladilo a i díky ní byl náš den naprosto dokonalý.”

 

Petra a Andrej 9.9.2016

“Spolehlivost, vstřícnost a profesionalita – tak by se dala v bodech popsat spolupráce se slečnou Klárou. Vystihla nejen moji představu o perfektní svatební výzdobě, ale hlavně samotná komuikace s ní byla naprosto bezproblémová, což pro mě osobně bylo hodně důležité. Od prvního setkání jsem věděla, že se o květinovou výzdobu vůbec nemusím obávat a mohla jsem se tak soustředit na jiné věci spojené s plánováním svatby. Květiny byly překrásně naarnžované a podkreslovali tak dokonale celý koncept naší svatby. Tímto bych chtěla Kláře ještě jednom moc poděkovat a zároveň tuto skvělou floristku doporučit všem budoucím nevěstám!”

 

Veronika a Marek 8.10.2016

“Klárko, kytky byly naprosto úžasnééé!!! Mou svatební naprosto všichni obdivovali, jako bez nadsázky, víc než šaty a víc než cokoliv jinýho…nikdo ještě takovou asi neviděl a všichni si fotili a fakt nejvíc nadšení z kytky! takže klobouk dolů a mooooc mooooc děkuju 😉”

 

Bára a Luboš 3.7.2016

“Milá slečna s profesionálním přístupem a krásnou květinovou výzdobou. Radost s ní spolupracovat 🙂 Děkujeme moc”

 

Petra a Filip 17.9.2016

“Klářiny květiny mi udělaly velikou radost. Byly překrásné a díky nim i stoly na svatební hostině úžasně “rozkvetly”. Ani jsem nečekala, že pár krásně naaranžovaných živých květin dokáže udělat tak úžasnou atmosféru. PS: babičkám se květiny na stolech líbily natolik, že si každá odvezla nějakou kytičku domů :)”

 

Zuzka a Petr 3.9.2016

“Děkujeme za úžasné květiny na naši svatbu. Vše podle mých představ.”