Recenze

23.8.2018

Moc moc bych chtěla poděkovat tobě, Klárko, a samozřejmě i tvým kolegyňkám za ty nejkrásnější květiny, jaké jsem mohla mít 🙂. Moje květina byla nádherná, o tom není žádná, ale musím vyzdvihnout i moji ozdobu do vlasů a korsáž ženicha. Ta mne nejvíce překvapila a byla jsem strašně ráda, že jsi tam dala jiřinku, vypadala na mém manželovi opravdu skvěle 🙂. Je vidět, že jsi člověk na správném místě, že tě ta práce moc baví, a že ji děláš s velikou láskou 🙂. Jsem za to moc ráda a vždycky, když pojedu 12kou kolem ateliéru, vzpomenu si na tebe a na ty nejkrásnější svatební květiny. Nevěsty, rozhodně neváhejte, Klárka je prostě nejlepší 

23.6.2018

S partnerem jsme plánovali svatbu v přírodě a další květinová výzdoba nám přišla zbytečná. Naštěstí jsme dostali od tří různých lidí skvělá doporučení právě na Kláru a její práci a po shlédnutí pár fotek jsme se rozhodli se s ní aspoň potkat a poté se rozhodnout jestli budeme chtít něco víc než jen svatební kytici pro nevěstu.

Už na schůzce bylo jasno. Klára se opravdu dokáže naladit na člověka, přesně poznat vkus a navrhnout perfektní výzdobu pro celou svatbu. Musím říct, že jsem Kláře dala zcela volnou ruku, jen jsme se domluvily na orientačním rozpočtu a stylu svatby a naprosto ničeho nelituji!
Klára se mi sama připomněla, když se blížil termín svatby, sama navrhla kdy přijede výzdobu nainstalovat a nemusela jsem se o nic starat. V samotný svatební den bych si jí ani nevšimla – v jeden okamžik tam výzdoba nebyl a než jsem se otočila, už bylo vše připravené.
Kláru a její práci můžu jen a jen doporučit, nejen že výzdoba je prostě nádherná a všichni si ji budou pochvalovat, ale navíc se opravdu o nic nemusíte starat a víte, že ve svatební den proběhne aspoň jedna věc naprosto bez problémů.

21.6.2018

S kvetmi som vďaka Kláre bola na svadbe spokojná zo všetkého najviac. Spolupráca bola veľmi príjemná, Klára je veľmi ústretová a svoju prácu zvláda neuveriteľne profesionálne. Prišla som za Klárou s obecnou predstavou, z ktorej utvorila niečo ohromujúco krásne, hostia si kvety na svadbe všímali a chválili. Okrem toho prebehla inštalácia kvetov tak, že o nej nikto ani nevedel ĎAKUJEME.

23. 9. 2017

Ráda bych chtěla poděkovat Klárce a jejímu týmu za krásnou květinovou výzdobu naší svatby. Na první schůzku jsem přicházela s přibližnou představou a Klára ji dovedla k dokonalosti. Svatební kytice předčila má očekávání. Vše na čem jsme se domluvily do puntíku splnila. Vymyslela jsem si na květiny zlaté číše. Byly zlaté číše. Asi milion myrtových věnečků. Byly věnečky. Moje kadeřnice nechtěla květiny na hřebínku. Klára nachystala květy do vlasů tak, aby vyhovovaly účesu. Dle kadeřnice byly připraveny perfektně. Slečna Klára je profesionál a svoji práci miluje. Vůbec nelituji, že jsem obrátila právě na ni. Budoucím nevěstám můžu vřele doporučit.

16. 9. 2017

Děkuji, děkuji, děkuji!!! Nemám slov!! Květiny jsou náádherné a doplnily celou atmosféru naší bohémské svatby!!! Vřele doporučuji všem, kteří chtějí milí a individuální přístup!!! Kláro jste úžasná a doufám, že to nebylo naše poslední setkání!!!

9. 9. 2017

Kláru můžu všem nevěstám jen doporučit, velmi milý a laskavý přístup, odborně poradí a je na ní spolehnutí!  Květiny byly nádherné, krásně vystihla mou představu.

2. 9. 2017

Chtěli bychom moc poděkovat za přenádhernou květinovou výzdobu. Komunikace s Klárkou byla skvělá, ať už jsem měla jakékoliv dotazy, vždy mi uměla poradit. Výsledkem byla nádhera sama! Moc děkujeme

2. 9. 2017

“Nechala jsem si navázat svatební kytici z mých nejoblíbenějších podzimních barev u paní Kláry a moc jsem se těšila na výsledek. Ten byl naprosto úžasný. Kytice byly dokonalé. Byla jsem naprosto spokojená a ještě mnohokrát děkuji. Vřele doporučuji služby paní Kláry!”

1. 9. 2017

Slečna Klára dokáže splnit jakékoli přání co se týče květin. Hned po první schůzce jsem byla nadšená, Klára mě vyslechla a okamžitě pochopila, co mám na mysli a já z ní získala dojem, že jí můžu přípravu květin na svoji svatbu s klidným srdcem svěřit, a že to bude přesně podle mých představ. A bylo? Bylo to ještě krásnější! Nádherné květiny, které jsem si ani ve snu nemohla představovat, a k tomu ještě trpělivé odpovídání na všemožné maily nervózní nevěsty, změny v objednávce na poslední chvíli, ale vždy s úsměvem a pozitivně. Děkuji!

14. 8. 2017

I tři měsíce po svatbě pořád vím, jak úžasně voněla moje svatební kytice… Myslím, že tato vůně už ve mně zůstane zapsaná navždy. 🙂

Květiny a dekorace od Kláry dodaly naší svatbě jednu z podstatných esencí. Podtrhávaly a dokreslovaly celou atmosféru svatby. Nejen moje kytice nevěsty, ale i kytice na stoly a další květinové dekorace byly krásné, profesionálně udělané a na míru mému vkusu a představám.

Inspirovala jsem se Pinterestem, poslala Kláře svou představu a pak nechala vše v jejích rukách a byla jsem překvapená, že výsledek byl ještě krásnější, než jsem čekala. Profesionální a vizuálně dokonalý. 🙂 Komunikace s Klárou byla moc milá, rychlá a byla jsem překvapená, že dokázala vyjít vstříc i mým neobvyklým požadavkům a představám.

Rozhodně Kláru doporučuji, pokud chcete mít jako jednu ze součástí vašeho svatebního dne krásnou a voňavou výzdobu a vyhovuje vám milá komunikace a profi přístup. 🙂

5. 8. 2017

Klárku jsem pozorovala delší dobu a když u nás padla otázka svatby, tak jsem měla jasno  Už první schůzka mě přesvědčila, že je ta pravá  Přesně pochopila moji představu a vše bylo přesně takové, jaké jsem si vysnila. Usměvavá, ochotná, prostě super holka, která miluje svoji práci. Děkujeme 

4. 8. 2017

“Klára je profesionálka na svém míste. Svou práci dělá skvěle a je vidět, ze ji to strašně baví. Celá domluva a komunikace kolem květin probíhala na jedničku, Klára se o své zákazníky stará opravdu svědomitě. Květiny, které mi připravila na svatbu byly nádherné a i díky ni to byl úžasný den. Za to ji ještě jednou moc děkujeme a nevěstám, které pořád ještě váhají, vzkazujeme, ať už neváhají – lepší květinářku nenajdou. I a M”

15. 7. 2017

“Krása! Od podnosu na prstýnky, přes čelenky pro družičky, kytičky pro maminky až po moji svatební kytici. Kytice byla zcela jedinečná a stala se moji velkou ozdobou. Domluva s Klárkou byla pohodová, sama byla velmi kreativní a dobře mi poradila s celkovou výzdobou. Výsledek naší domluvy ale předčil veškerá očekávání. Vřele doporučuji!”

15. 7. 2017

“Měli jsme veškeré svatební květiny od Kláry a byla jsem naprosto nadšená! Co se týče příprav – komunikace probíhá pravidelně, dlouhodobě, flexibilně, schůzka po skypu nebyla problém. Různé změny a úpravy nabídky vždy byly přijaty bez problému. Ale hlavně, Klára se prostě v tom co dělá vyzná, dokáže poradit, pokud v něčem tápete, ale naopak se přizpůsobí, pokud máte o něčem jasnou představu. Pochopila perfektně co by se mi líbilo, a přitom přidala svoji invenci a dodala tomupomyslnou třešničku na dort díky svým schopnostem.
Kromě květin navíc je možnost nechat si zajistit i další dekorace. Každopádně moje svatební kytice byla ta nejkrásnější, jakou jsme kdy viděla a sklidila hromadu komplimentů i od hostů a rodiny.
Určitě doporučuji, velmi příjemná spolupráce! Děkuji 

15. 7. 2017

Klárko, děkujeme. Vaše květinová výzdoba na svatbě byla ještě hezčí než v mých představách. Byla jsem nadšená a okouzlená. Vytvořila jste přesně tu atmosféru, kterou jsem si přála. Prostě dokonalé 

1. 7. 2017

Chtěli bychom Vám moc poděkovat – hlavně za skvělý přístup, dobré nápady a profesionální provedení. Padla jste mi hnedka do oka, takže ačkoli jsme měli rozpočet trošku nižší, nakonec sympatie převládly a jsme za to moc rádi!

3. 6. 2017

“Moc děkuji Klárce za přenádherné květiny na naší svatbě, která se konala tento víkend. Udělala jste to přesně tak jak jsem si přála! Ne vlastně bylo to ještě krásnější! Ještě bych Vám chtěla poděkovat za celkovou vstřícnost a ochotu! Jste opravdu nejlepší!”

3. 6. 2017

Květiny na naší svatbě byly nádherné. Od nevěstiny kytky přes stoly až po korsáže. Nic nebylo problém, ani dodělání květin na poslední chvíli, když si nevěsta vzpomněla  Jsem opravdu ráda, že jsme měli tu čest využít Klářiných schopností. Moc děkujeme!

29. 4. 2017

Pokud chcete krásnou, vkusnou a jedinečnou květinovou výzdobu vašich akcí nebo svatby, tak určitě Klárku plně doporučuji. Je nejen velmi šikovná, milá a profesionální, ale vyjde ve všem vstříc a nic není problém. Svatbu jsme měli celou v bílém a květiny byly to jediné, co bylo na stolech barevné. Proto jsem chtěla, aby hrály všemi barvami, byly veselé a celou svatbu rozzářily, což se přesně stalo. Očekávání splněno na 200%, ještě jednou moc díky 🙂

13. 5. 2017

“5 hvězdiček tady opravdu nestačí!
Mnohokrát děkujeme Klárce nejen za nádhernou květinovou výzdobu, ale hlavně za milý a individuální přístup, který je dnes opravdu nedocenitelný. Květinová výzdoba celé svatby tvořila nádherný celek, který mnohonásobně předčil všechna naše očekávání  Svatebním hostům se výzdoba dokonce líbila tak moc, že si ji druhý den rozebrali domů. Dostali jsme také skvělé tipy, jak kytky přechovávat při přepravě. A moje kytka vydržela stejně krásná a voňavá ještě 9 dní po obřadu! Ještě jednou moc děkujeme a doporučujeme

16.7.2016

“Slečna Klára je profesionálka na svém místě. Je vidět že své práci rozumí a dělá ji s citem a láskou. Naše výzdoba byla překrásná a předčila očekáváni moje, mého manžela i všech svatebních hostů. Slečna floristka přesně pochopila moji představu, když bylo třeba, poradila, pomohla mi přenést do reality můj sen o tom jak bych chtěla jako nevěsta vypadat. Vše k sobě krásně ladilo a i díky ní byl náš den naprosto dokonalý.”

 

9.9.2016

“Spolehlivost, vstřícnost a profesionalita – tak by se dala v bodech popsat spolupráce se slečnou Klárou. Vystihla nejen moji představu o perfektní svatební výzdobě, ale hlavně samotná komuikace s ní byla naprosto bezproblémová, což pro mě osobně bylo hodně důležité. Od prvního setkání jsem věděla, že se o květinovou výzdobu vůbec nemusím obávat a mohla jsem se tak soustředit na jiné věci spojené s plánováním svatby. Květiny byly překrásně naarnžované a podkreslovali tak dokonale celý koncept naší svatby. Tímto bych chtěla Kláře ještě jednom moc poděkovat a zároveň tuto skvělou floristku doporučit všem budoucím nevěstám!”

 

8.10.2016

“Klárko, kytky byly naprosto úžasnééé!!! Mou svatební naprosto všichni obdivovali, jako bez nadsázky, víc než šaty a víc než cokoliv jinýho…nikdo ještě takovou asi neviděl a všichni si fotili a fakt nejvíc nadšení z kytky! takže klobouk dolů a mooooc mooooc děkuju 😉”

 

3.7.2016

“Milá slečna s profesionálním přístupem a krásnou květinovou výzdobou. Radost s ní spolupracovat 🙂 Děkujeme moc”