Svatební květiny


Svatba je důležitým momentem v životě každého páru a každá nevěsta chce, aby právě ta její svatba byla dokonalá. Květinová výzdoba je nedílnou součástí každé svatby. Mým cílem je, aby všechny květinové dekorace vždy co nejvíce odpovídaly přáním páru a aby jejich provedení bylo dokonalé. Je to totiž svatební kytice, která je kromě novomanželů téměř na všech svatebních fotografiích!

Z toho důvodu vždy dbám na to, abych se s nevěstou a případně i ženichem osobně setkala a nad šálkem kávy jsme si společně popovídali o Vašich představách. Na schůzce, která je zdarma a nezávazná, probereme vše, co má na květinovou výzdobu svatby sebemenší vliv. Popovídáme si o termínu a místě svatby, o typu a barvě svatebních šatů, obleku ženicha, případně oblečení svatebčanů. Mým cílem je, dozvědět se o Vaší svatbě co nejvíce a navrhnout květinovou výzdobu tak, aby naprosto odpovídala všem Vašim přáním a představám. Pro zkvalitnění a zefektivnění osobních konzultací Vás prosím, aby jste nejdříve vyplnili krátký dotazník ohledně Vaší svatby a Vašich představ. Díky tomuto dotazníku se budu moci lépe připravit na naši osobní schůzku a připravit konkrétní návrhy květinové výzdoby, které budou zapadat do stylu, místa a rozpočtu Vaší svatby.

Svatební kytice

Je nejdůležitějším článkem květinové výzdoby. Provází totiž nevěstu celý den a bude na téměř všech svatebních fotografiích. Je tedy důležité zvolit perfektní svatební kytici, která se bude k nevěstě hodit a bude ji skvěle doplňovat. Nevěsta může zvolit z několika druhů svatebních kytic. Pro Vaši představu, jaké typy svatebních kytic existují, se můžete podívat na tento odkaz

Svatební květiny

Svatební kyticí to ovšem nekončí! Kytice nebo jiné květinové doplňky připravím také pro ženicha, maminky, tatínky, svědkyni, družičky a ostatní svatebčany. Může se jednat o kytice, korsáže, věnečky, květinové náramky nebo třeba i kabelky. Neméně důležitá je pak také výzdoba obřadní síně a místa následné oslavy. Vytvořím Vám dekorace, jaké si budete přát, ať se jedná o slavobránu, polštářek na prstýnky, dekorace na stoly i židle nebo třeba květinovou dekoraci na auto. Svatebním květinám se meze nekladou a záleží jen Vás, jak velký dáte květinám na Vaší svatbě prostor.

Z výše zmíněných květinových dekorací si můžete vybrat ty, které by jste chtěla mít na své svatbě. Možností je však daleko víc a já Vám je ráda představím na osobní schůzce. Pokud přijdete s vlastím vizí, ráda si Vás vyslechnu a udělám vše proto, abych Vám Váš květinový sen splnila.

Z naší schůzky odejdete se spoustou nápadů a konkrétní představou, jak by květinová výzdoba Vaší svatby mohla vypadat. Vyplňte tento krátký informační dotazník ohledně Vaší svatby a já Vás do 24 hodin kontaktuji s návrhy termínů na osobní schůzku. Působím v Brně a okolí, ale po domluvě mohu Vaše svatební květiny připravit a doručit kdekoli po ČR.

Těším se na Vás