Svatební květiny - balíčky a služby

Svatební květiny Vám na míru

Cenové balíčky jsou orientační. Během konzultace naplánujeme Vaše svatební květiny tak, aby odpovídaly Vašim předstám a splnily Vaše sny. Proto pokud bude třeba, upravíme Vám balíček na míru. Ceny jsou orientačně napočítány na svatbu s 60 - 80 hosty. Pokud tedy plánujete výrazně více nebo výrazně méně hostů, tak se to projeví na ceně. Ceny jednotlivých dekorací se pak odvíjejí od jejich velikosti a použitých květin.

Krásná svatba

od 39 000 Kč

Svatební kytice

Korsáž pro ženicha

Květiny pro rodiče a svědky

Květiny pro další svatebčany

Květiny na stoly

Květiny na sweet bar

Květinová výzdoba obřadu

Zapůjčení doplňkových dekorací (vázy, lucerny, slavobrána ...)

Doprava a instalace

Mám zájem

Svatební květiny snů

od 55 000 Kč

Svatební kytice

Korsáž pro ženicha

Květiny pro rodiče a svědky

Květiny pro další svatebčany

Květiny na stoly

Květinová výzdoba obřadu

Kompletní výzdoba místa, například: závěsné dekorace ke stropu, sweet bar, květinový fotokoutek, venkovní prostory. Prostě květiny všude, kam si budete přát

Zapůjčení doplňkových dekorací (slavobrány, lucerny, voály ...)

Doprava a instalace v místě obřadu i párty

Úklid a odvoz květin a zapůjčených dekorací druhý den po svatbě

Mám zájem

Svatební kytice a dekorace, které vám můžeme nachystat

A ještě mnohem víc...

Svatební kytice

Je nejdůležitějším článkem květinové výzdoby. Provází totiž nevěstu celý den a bude na téměř všech svatebních fotografiích. Je tedy důležité zvolit perfektní svatební kytici, která se bude k nevěstě hodit a bude ji skvěle doplňovat.

Květinová výzdoba stolů

Může mít mnoho podob a proto nikdy nejde odpovědět na dotaz: ``Na kolik vyjde výzdoba stolů``. Můžete mít jednoduchou výzdobu stolů, která Vás přijde třeba na 8 000 Kč, ale také můžete mít výzdobu, kde jedna dekorace vyjde na 8 000 Kč. V současnosti nevěsty nejvíce chtějí boho vázičky, chic dekorace v dřevěných bedýnkách a nebo vintage nádobách.

Svatebčané

Kytice nebo jiné květinové doplňky připravím také pro ženicha, maminky, tatínky, svědkyni, družičky a ostatní svatebčany. Může se jednat o kytice, korsáže, věnečky, květinové náramky nebo třeba i kabelky.

Květinová výzdoba obřadu

Zde záleží na rozpočtu, který na svatbu máte. Rádi Vám připravím jak jednoduchou slavobránu, tak slavobránu plnou květin, ke které povede nádherná květinová ulička. Květiny můžeme dát i na začátek uličky a nebo na židle. Vždy záleží na možnostech daného místa a Vašich představách.

Květiny do vlasů

Může se jednat o květinové věnečky, sponky, čelenky nebo třeba hřebínky. U výběru je vždy důležité zvážit typ svatebních šatů, délku vlasů, typ účesu. Dobré je také vše konzultovat s kadeřnicí, která Vás bude v den svatby česat.

Zapůjčení dekorací

Spolupracujeme s několika svatebními půjčovnami a jsme proto schopní Vám sehnat různé typy slavobrán, židlí, svícnů, váz, textilií a mnoho dalšího.

1

Kontaktujte nás

Vyplňte kontaktní formulář, napište nám email nebo třeba zprávu na Instagramu. Ať už se nás rozhodnete kontaktovat jakkoliv, vždy se Vám ozveme zpátky a domluvíme osobní konzultaci.

2

Sejdeme se

Během konzultace probereme veškeré aspekty květinové výzdoby. Většinou se s klienty scházíme v nějaké příjemné kavárně, abysme si k tomu plánování mohli dát i nějakou sladkost.

3

My pracujeme, Vy si užíváte

Věřte nám, když říkáme, že s květinami je více práce, než si klienti většinou myslí. Zajděte si raději v týdnu před svatbou na kosmetiku nebo masáž a starosti s květinami nechte na nás.

Zimní svatební kytice se sukulenty, růžemi a eucalyptuem. Svatební květiny Klára Uhlířová Brno.